Description

Pasta e famshme alla Carbonara, e pergatitur me pancet te tymosur dhe salce carbonara qe permban veze, djath parmixhano dhe piper te zi

*Personalizoni llojin e pastes qe deshironi: PENNE, SPAGHETTI apo LINGUINE