Description

Pasta e njohur alla Vodka, e pergatitur me pana, djath parmixhano, vodka, salce domate e fresket, qep te njoma, si dhe gjalp, hudher

*Personalizoni llojin e pastes qe deshironi: PENNE, SPAGHETTI apo LINGUINE