Description

Pasta e gatuar salce domate te fresket, qofte te pergatitura nga shefi i kuzhines, djath parmixhano dhe borzilok

*Personalizoni llojin e pastes qe deshironi: PENNE, SPAGHETTI apo LINGUINE