Description

Pasta me e preferuar per te gjithe, me fruta deti si karkalec, kallamar dhe midhje, shoqeruar me borzilok dhe vaj hudhre

*Personalizoni llojin e pastes qe deshironi: PENNE, SPAGHETTI apo LINGUINE