Description

Pasta Liguria pergatiten salcen e shijshme pesto borziloku, djath parmixhano, shoqeruar me kerpudha dhe domate pomodorini

*Personalizoni llojin e pastes qe deshironi: PENNE, SPAGHETTI apo LINGUINE