Description

Pasta Melanzane te pergatitura me dajth rikota, salce domate e fresket, vaj ulliri, perime si patellxhan dhe pak borzilok

*Personalizoni llojin e pastes qe deshironi: PENNE, SPAGHETTI apo LINGUINE