Description

Salmon Philadelphia Maki – Maki i mbeshtjell me salmon ,filadelfia, susam i bardhe dhe oriz sushi.

Salmon Nigiri – Salmon i cilesis sashimi dhe oriz sushi

Karakalec Tempura 5 cope

Shrimp Nigiri – Karkalec i fresket dhe oriz sushi

*Sherbehen me xhinxher turshi dhe paste wasabi.