Description

Philadelphia Uramaki -Philadelphia Uramaki me oriz sushi,susam,avokado,salmon i cilesise sashimi, i mbeshtjelle me mjeshteri ne alga deti Nori.

Rainbow Uramaki-Uramaki me ngjyra nga me te preferuarat e te gjitha koherave, salmon i cilesise sashimi, ton, levrek, avokado, sriracha kewpie, e mbeshtjelle me mjeshteri ne fara susami te zi e te bardhe gjithashtu oriz sushi me shije gaforreje.

California Uramaki-California Uramaki me kastravec , gaforre dhe avocado e mbeshtjelle me mjeshteri ne oriz sushi te marinuar me salce Mirin dhe alga deti Nori.

Salmon Lover Uramaki -Oriz sushi i marinuar me salce mirin,avokado,salmon i cilesise sashimi, dhe tobiko roe.

Tuna Uramaki-Tuna me salce ponzu me qitro, avokado, kastraveca dhe qepe te njoma.

Cucumber Salmon Maki-Maki i mbeshtjelle me mjeshteri me salmon dhe kastravec, susam i bardhe dhe i zi, oriz sushi.

*Sherbehen me xhinxher turshi dhe paste wasabi.