BUSINESS LUNCH

Business lunch më i mirë në Tiranë, tani është edhe më i mirë! Mundësi zgjedhje nga më shumë se 24 pjata. Projektuar për të përfshirë superushqime si kinoa, kuskus, fasule dhe salmoni, për një vakt me vlera ushqyese.

Mëso më shumë

Business Lunch #1 Në Tiranë

Eja të hamë drekë! Kontrolloni menunë tonë dhe zgjidhni vaktin më të shijshëm sipas preferencës suaj.

Business Lunch Prix Fixe
Business Lunch Prix Fixe

Menuja jonë e Business Lunch Prix Fi përfshin një sërë opsionesh të shëndetshme dhe të shijshme. Ne u ofrojmë klientëve tanë mundësinë për të shijuar pjata të shumta nën një cmim të vetëm. I gjithë ushqimi ynë përgatitet çdo ditë duke përdorur përbërës të freskët, ekzotikë dhe superushqime që rinovojnë energjinë tuaj dhe mundësojnë të qëndroni të fokusuar për pjesën e mbetur të ditës. Mjafton të porosisni kombinimin tuaj të preferuar dhe ne do t’jua ofrojmë në vendin dhe kohën që ju nevojitet.

BUSINESS LUNCH À LA CARTE
BUSINESS LUNCH À LA CARTE

Shijoni koleksionin e mrekullueshëm që business lunch ofron. Çdo opsion është krijuar dhe testuarme kujdes për t’u siguruar që klientët tanë të përfitojnë ushqimet më të mira në shije dhe të shëndetshme. Ekipi ynë i kuzhinierëve përgatit cdo pjatë duke përdorur përbërës të freskët, ekzotikë dhe duke sjell varietete në mënyrë që të mos mërziteni kurrë dhe të porosisni një pjatë të re çdo ditë.

Business Lunch Subscription
Business Lunch Subscription

Përjetoni business lunch më të shijshëm me një super zbritje duke u abonuartani. Qëndro i qetë për vaktine drekës me ofertën më të mirë në treg dhe ushqime cilësor të cilat shërbehen të freskëta në vendin dhe orën e caktuar. Mjafton të bëni abonimin dhe paguani më pak se kurdoherë për të shijuar një business lunch që të bënë të lëpish buzët.

Business Lunch for Companies
Business Lunch for Companies

Me business lunch , mund të shijosh një shumëllojshmëri pjatash të kuzhinës ndërkombëtare të dërguaraçdo ditë të freskëta në zyrën tuaj. Për anëtarët e kompanisë ju përfitoni zbritje gjatë porosive në grup, ose mund të zgjidhni që ekipi juaj të regjistrohet për një abonim mujor të business lunch . Për një drekë më të përshtatshme gjatë orëve të zëna me punë , ne ofrojmë gjithashtu drekën bufe duke shërbyer ushqim të shijshëm në vendndodhjen e kompanisë suaj.

Dëgjojini

Çfarë Thonë Klientët Tanë Për Ne

Rreth Nesh

Rreth Nesh

Wonderbites ofron diçka që është e thjeshtë.dhe unike.
Ne besojmë se njerëzit kërkojnë të hanë diçka që është sa e shijshme edhe e shëndetshme. Dhe, kjo është pikërisht ajo që ne ofrojmë. Shërbimi ynë është i shkëlqyer, miqësor dhe i shpejtë.
Wonderbites është këtu për t’ju surprizuar në çdo kafshatë.

Keni Akoma Pyetje?

Planifiko një telefonatë duke plotësuar të dhënat tuaja më poshtë. Një nga anëtarët e ekipit do t'ju telefonoj së shpejti.

Keni Akoma Pyetje?