Wonderbites - Catering

BËJE EVENTIN TË SUKSESSHËM!
MERR NJË PAKETË KATERINGU TË PERSONALIZUAR

Na kontaktoni

Wonderbites Catering - Ju Meritoni Më Të Mirën!

  • Ushqim me cilësinë më të mirë
  • Shërbim ekselent i personalizuar
  • Plainifikim i përkryer dhe sistemi i ushqimit në event
  • Shërbim cilësor dhe detaje piktoreske
  • Ekspertizë e thellë e eventit për të gjitha format dhe përmasat
Welcome & Enjoy Catering Wonderbites

Ofruesit më të mirë të kateringut pranë teje!

Nga gatimet e përgatitura në mënyrë perfekte deri te bufetë verbuese dhe pjatat e këndshme, shërbimi ynë i kateringut ndihmon që eventi juaj të jetë një përvojë e paharrueshme.

Shërbimi më i mirë
Shërbimi më i mirë

Ne jemi një ofrues i plotë dhe i personalizuar i shërbimit katering, i përkushtuar për të ofruar cilësi dhe kënaqësi të pakrahasueshme për klientët tanë. Ekipi ynë i kuzhinierëve është këtu për të përmbushur fantazitë tuaja ushqimore dhe për t’ju dhënë një përvojë të paharrueshme të artit kulinar.

Të përshtatura për kënaqësi
Të përshtatura për kënaqësi

Shërbimet tona sigurojnë një stil kateringu bashkëkohor për evente të të gjitha llojeve. Ne ju mbajmë të infromuar hap pas hapi gjatë gjithë procesit të vendimmarrjes, në mënyrë që çdo nevojë që ju keni të plotësohet në mënyrën më të këndshme.

Shije Speciale
Shije Speciale

Ne shërbejmë një menu të frymëzuar nga shije të ndryshme dhe teknika të njohura në mbarë botën dhe që është gjithmonë në zhvillim e sipër. Pra, lejoni mysafirët tuaj të shijojnë me ne kuzhinat e klasit botëror si ajo Japoneze, Kineze dhe Tajlandeze. Shërbimi ynë i kateringut është mjaft fleksibël për të hartuar me kujdes përshtatje të kuzhinave të ndryshme nisur nga preferencat e klientëve.

Inovacion
Inovacion

Ne jemi një hap përpara konkurrencës së tregut duke ofruar përvoja unike dhe duke organizuar evente speciale në mënyrë të vazhdueshme. Qoftë një event profesionalë, festime apo evente me tematikë të vecantë, ne e zotërojmë çdo aspekt me kreativitet.

Shëndeti dhe Siguria
Shëndeti dhe Siguria

Për ushqime që të lëpish buzët dhe një proçes të suksesshëm estetik, Standardet e Shëndetit dhe Sigurisë janë prioriteti ynë. Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë një ushqim të ekuilibruar dhe me vlera nutricionale, që i ndihmon klientët tanë të bëjnë zgjedhjen më të shëndetshme.

Te gjitha në një shërbim
Te gjitha në një shërbim

Pavarësisht nga forma dhe madhësia e eventit, thjesht qëndroni të relaksuar, sepse ne jemi këtu për t’i shërbyer mysafirëve tuaj. Përveç pjatave luksoze të klasit botëror për eventin, ne ju ndihmojmë që të ofroni një gamë të gjerë shërbimesh të personalizuara, duke përfshirë ambiente në natyrë, organizimi i tentës për festën, madje edhe veçori dekorative për më shumë bukuri në eventin tuaj.

Dëgjojini

Çfarë Thonë Klientët Tanë Për Ne

Najla Salma

The best sushi in Tirana!
The best staf! And
the price it’s worth it!
I strongly recommend it.
Love this restaurant ❤️

Arber V

Great service, great monthly meal plans.
This is the second month I have enrolled on monthly meal plans and
I am enjoying it

Sibel

The service is excellent , friendly and fast.
The food is delicious and i loved the burrito 🌯
The prices also were affordable.
Good job wonderbites!!!
keep it up 👏👏

Elton Kovaci

The food is great, something different on what we have been experiencing. We even had the chance to have a chat with the owner, he was a really nice guy. Thanks for the great food and the amazing hospitality.

Hermes Plaku

Definitively what we were missing in Tirana!
It starts with excellent staff communication and welcoming, friendly environment and absolutely amazing, delicious food!!

Satsuki Kiryuin

Absolutely a must! Everything is so tasty and nicely done! I’d personally recommend the burrito, the only REAL Mexican burrito I’ve tried in Tirana! The staff also is very friendly and welcoming! Keep it up guys!

Rreth Nesh

Rreth Nesh

Wonderbites ofron diçka që është e thjeshtë.dhe unike.
Ne besojmë se njerëzit kërkojnë të hanë diçka që është sa e shijshme edhe e shëndetshme. Dhe, kjo është pikërisht ajo që ne ofrojmë. Shërbimi ynë është i shkëlqyer, miqësor dhe i shpejtë.
Wonderbites është këtu për t’ju surprizuar në çdo kafshatë.

Kontaktoni Për Të Kërkuar Një Ofertë!

Planifiko një telefonatë me menaxherin tonë të kateringut duke plotësuar të dhënat tuaja më poshtë.

Kontaktoni Për Të Kërkuar Një Ofertë!