Description

Pasta Primavera e pergatitur me salce domate e fresket dhe djath parmixhano, shoqeruar me nje shumellojshmeri perimesh si karrote, kungull, kerpudha, speca jeshil e te kuq dhe vaj hudhre

*Personalizoni llojin e pastes qe deshironi: PENNE, SPAGHETTI apo LINGUINE